Kurumsal

biltek akademi

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği, insanların gelecek kaygısıyla yeni meslek arayışlarına yöneldikleri şu zamanda geleceğini düşünen, verimli, azimli ve tasarım yönü kuvvetli bireyler yetiştirmek ve bu bireyleri iş hayatına eksiksiz hazırlamak. Biltek Akademi olarak biz geleceğe dair arge çalışmalarıyla kursiyerlerimiz için en iyi eğitim modeli ve en verimli kur programları ile Mecidiyeköydeki şubemizde yeterli sayıda bilgisayar, eğitmen ve alt yapı ile ulke geleceğine faydalı bireyler yetiştiriyoruz.
Eğitim ve teknoloji alanında kaliteli hizmet veren, iş dünyası ve toplumda saygı ve güvenle anılan “lider” eğitim firması kimliğimizi önümüzdeki yıllarda titizlikle korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği norm alan bir eğitim kuruluşu haline gelmeyi hedeflemekteyiz.
Sadece kariyer ve mutlu bir gelecek hedefleyenlerin yeri olan biltek akademi hızla büyümeye ve kursiyer sayısını arttırmaya devam ediyor. sizinde istediğiniz masa başı, iyi gelirli ve mutlu bir iş hayatı ise sizinde yeriniz burası demektir mesleki eğitim - staj - işhayatı sıralı üçlemesiyle hareket eden kurumumuz sizlere başarılı ve kariyerli bir hayat sunmanın haklı onurunu yaşamaktadır.